sobota , 25 czerwiec 2022

Siódma rocznica River’s Edge: nowa strona, logo i funkcjonalność!

Siedem lat temu River’s Edge zaistniało w internetowej przestrzeni. Początkowo był to projekt, mający na celu zachowanie od zapomnienia mojej dotychczasowej twórczości piśmienniczej, która to była w większości dostępna ograniczonej liczbie odbiorców. Z biegiem czasu River’s Edge stał się platformą wspierającą przede wszystkim niezależne zespoły muzyczne. I tak jest do dnia dzisiejszego.

Przed Wami najnowsza (czwarta) odsłona mojej autorskiej strony. Zmieniło się prawie wszystko: od systemu zarządzania treścią, poprzez logo i ogólną funkcjonalność serwisu. Przede wszystkim całkowicie inaczej wygląda układ strony głównej, gdzie wyeksponowane są najnowsze artykuły z kilku najpopularniejszych działów. Powróciłem także do systemu krótkich linków, jaki miał miejsce na początku działalności strony. Pod każdym artykułem istnieje możliwość pozostawienia komentarza. Niektóre z artykułów przesunąłem do nowych kategorii. W niedalekiej przyszłości przewiduję poszerzenie zawartości River’s Edge o artykuły naukowe. W dalszym ciągu jednak głównym tematem będzie muzyka, hobby i klimaty retro.

Ponieważ wszystko odbywa się w fazie testowej, to proszę mieć na uwadze fakt, że gdzieniegdzie mogą pojawić się jakieś błędy.

Dziękuję wszystkim czytelnikom za liczne odwiedzanie mojej strony. Cieszę się, że jesteście i zaglądacie tutaj często. Życzę Wam i sobie zarazem kolejnych 7 lat owocnej pracy. Zapraszam do zapoznania się z funkcjonalnością nowej wersji River’s Edge!

Sprawdź również

Winyle na peronie. Rockowa uczta w Szczecinie

W ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej o nazwie Winyle Tour dnia 6 października 2018 r. wystąpiły …

Jaki jest wolności smak? Kombi – 1.09.2018 r. w Morzyczynie

W ramach kolejnej edycji cyklicznej imprezy o nazwie „Miedwiańskie Lato”, dnia 1 września 2018 r. …

Ikarusem na grilla dookoła Gryfina

Wybierając się na wycieczkę polickim Retro Busem możesz mieć pewność, że będzie to wyprawa pełna …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.