środa , 29 czerwiec 2022

Premiera strony!

No i stało się! Dzisiaj ruszyła oficjalnie moja strona internetowa o nazwie River’s Edge! Premiera witryny łączy się także z obszerną relacją z koncertu Ejtis Szoł, który odbył się 13 lutego w Bydgoszczy i na którym wystąpiły takie gwiazdy, jak Wanda I Banda, Limahl I Kajagoogoo, Samantha Fox, oraz Kim Wilde! Zapraszam więc już teraz do działu Reportaże, a dokładniej tutaj, by przeczytać reportaż z tego wydarzenia. W dziale Relacje z Koncertów znajdziecie także fotki ze wspomnianego przed chwilą Ejtis Szoł, a także występu zespołu Róże Europy w Gorzowie. Z kolei w dziale Kabaretony do wglądu są zamieszczone fotki z występu w Szczecinie Jacka Ziobro, Kabaretu Młodych Panów oraz Kabaretu Skeczów Męczących!

W dziale Meetingi jak na razie są tylko zdjęcia z naszego spotkania klasowego T5B, które mam nadzieję, że zmotywują pozostałą część osób do kolejnego meetingu w większym gronie. Zapraszam także do wglądu w galerię C64, będącego jedną z moich największych pasji.

Zapraszam także tutaj do obejrzenia teledysków zespołu Ziyo (już wkrótce premiera nowej płyty!), a wszystkich miłośników czarnego krążka zachęcam do zajrzenia tutaj.

Jeżeli interesuje Was publicystyka, polecam zajrzeć do działu o nazwie Piśmiennictwo, ponieważ znajdziecie tam moją całą dotychczasową twórczość, w tym także wiele niepublikowanych artykułów, które dopiero teraz ujrzały światło dzienne.

Strona będzie dalej systematycznie rozbudowywana, tak więc zapraszam do częstego zaglądania i życzę wszystkim miłej lektury!

Sprawdź również

Winyle na peronie. Rockowa uczta w Szczecinie

W ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej o nazwie Winyle Tour dnia 6 października 2018 r. wystąpiły …

Jaki jest wolności smak? Kombi – 1.09.2018 r. w Morzyczynie

W ramach kolejnej edycji cyklicznej imprezy o nazwie „Miedwiańskie Lato”, dnia 1 września 2018 r. …

Ikarusem na grilla dookoła Gryfina

Wybierając się na wycieczkę polickim Retro Busem możesz mieć pewność, że będzie to wyprawa pełna …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.