czwartek , 30 czerwiec 2022

Gosia Jamroży Project – 4.12.2010 r. w Szczecinie [relacja]

W pełni zasłużonym sukcesem zakończył się debiutancki koncert Gosi Jamroży Project, mający miejsce 4 grudnia 2010 r. we Free Blues Club w Szczecinie pod patronatem medialnym River’s Edge. Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony publiczności, która niezwykle żywiołowo i ciepło przyjęła występ wschodzącej i bardzo dobrze zapowiadającej się gwiazdy muzyki electro-pop.

Na czele zespołu Gosia Jamroży Project stoi młoda i utalentowana wokalistka Małgosia Jamroży, mająca za sobą m.in. udaną przygodę z telewizyjnym programem „Szansa na sukces”. Na co dzień współpracuje z Adamem Kabacińskim (który jest nie tylko producentem, lecz także gra na gitarze basowej oraz zajmuje się komponowaniem muzyki i pisaniem tekstów) oraz Markiem Pędziwiatrem (wokalistą oraz wirtuozem syntezatora i pianina). W projekcie udzielają się ponadto: Olek Jastrząb (syntezator / pianino) oraz Tomek Nawrocki (perkusja). Zmagania Gosi na scenie w chórkach wspierała tego wieczoru Patrycja Kowalska.

Koncert rozpoczął się tuż po godzinie 21:00 i podzielony był na dwie tematyczne części. Pierwszą z nich stanowiło sześć niezwykle nastrojowych i romantycznych piosenek, przy których niejedna para z chęcią oddałaby się miłosnym uniesieniom. Na uwagę zasługiwał przede wszystkim charakterystyczny image poszczególnych członków zespołu (do którego należały okulary, szelki i białe koszule), a z kolei Gosia występowała na scenie we własnoręcznie wykonanej czerwonej spódnicy.

Po zagraniu sześciu utworów zespół zaprosił zgromadzonych gości na krótką przerwę, po której rozpoczęło się wielkie show! Po nastrojowych balladach przyszedł bowiem czas na żywiołowe kompozycje, których worek otworzyło przebojowe „I will”, a następnie „Co teraz z nami będzie”. Kolejną kompozycję o tytule „TreasureGosia zaśpiewała wspólnie z Markiem Pędziwiatrem, a podstawową setlistę zamknął dość nieoczekiwanie cover utworu „Everybody” z repertuaru słynnego przed laty boysbandu Backstreet Boys. Emocje w klubie sięgnęły wówczas zenitu, a część przybyłych dała się porwać do wspólnego tańczenia. Na koniec publiczność doczekała się bisu pod postacią ponownie zagranego utworu „I will” i na tym zakończył się niezwykle udany koncert Gosi Jamroży Project.

Setlista zespołu Gosia Jamroży Project:

Część 1:

1. Intro
2. Pod prąd
3. Wróć do siebie
4. Kindasz
5. Just friends
6. Prosto z serca
7. Miłości bez słowa

Część 2:

8. Intro
9. I will
10. Co teraz z nami będzie
11. Treasure
12. Wielkie szczęście
13. Everybody (cover Backstreet Boys)

Bis:

14. I will

Gosia Jamroży Project – 4.12.2010 r. w Szczecinie – galeria zdjęć!

Na koniec warto wspomnieć o tym, że zespół zakończył niedawno prace nad debiutanckim albumem, który miejmy nadzieję, że pojawi się niebawem na rynku muzycznym!

V-12/Tropyx
Szczecin, 6.12.2010 r.

Sprawdź również

holdStill – 8.02.2012 r. w Szczecinie [relacja]

Dnia 8 stycznia 2012 r. odbył się w Szczecinie jubileuszowy koncert zespołu holdStill. Dokładnie 3 …

Gosia Jamroży Project – 4.12.2010 r. we Free Blues Club w Szczecinie!

Serdecznie zapraszam na koncert Gosi Jamroży Project pod patronatem projektu River’s Edge, który odbędzie się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.