czwartek , 30 czerwiec 2022

Dzidek online oraz Identy i screenshooty z magów.

Dzidek W101 – tak nazywał się filmik, który pod koniec 2007 r. zgłosiłem na konkurs filmowy pt.: „Mały wielki film o Szczecinie. Ostatecznie moja praca zajęła trzecie miejsce, co było dla mnie dużym zaskoczeniem. Zapraszam więc wszystkich do działu Reportaże, by poczytać wspomnienia z tego wydarzenia. Znajdziecie tam także do wglądu moją pracę konkursową, a także filmik Sławka, w którym zaprezentowany został smutny obrazek przemijania zabytkowego domu przy ul. Lnianej 21 w Szczecinie.

W dziale Party Raporty udostępniłem skany i zdjęcia wszystkich identyfikatorów z tzw. Copy-Party i jednego meetingu, w których uczestniczyłem. Dla ludzi niezwiązanych ze sceną komputerową będzie to swego rodzaju krótka lekcja historii, dla innych możliwość przypomnienia sobie, jak to było na poszczególnych partiesach, a pozostali mogą się przekonać, co ich wówczas ominęło. Chciałbym także nadmienić, iż dział Party Raporty będzie nadal sukcesywnie rozbudowywany, m.in. o brakujące raporty, jak i galerię zdjęć.

Po latach, dzięki uprzejmości Schizoos’a/The Beast Staff!, udało mi się dotrzeć do pecetowego magazynu The Beast #4, do którego kiedyś napisałem kilka artykułów. Miło jest więc teraz zobaczyć, że poza małym wyjątkiem moje prace nie poszły na marne :). Zapraszam więc do szybkiego wglądu w następujące publikacje: Kilka Słów Na Początek…, Review Attitude #3, Swap Na C64, C64 Kontra Inne Platformy, Kilka Prawd O PeCecie, Jak Zrobić Z C64 Peceta, Krótki Review Warezu Z North Party 7, oraz raport z Symphony 2002. Artykuły te (poza dwoma wyjątkami) wzbogaciłem o screenshooty z magazynu The Beast #4.

Również po latach, dzięki uprzejmości eXbee, dotarłem do wersji on-line magazynu Inverse #10/Oxygen64, który był zamieszczony na nieistniejącej już stronie emu64.pl. Opublikowałem tam wówczas aż 11 moich artykułów, wśród których można odnaleźć m.in. prace konkursowe, oraz wywiad z Polonusem.

Zapraszam więc do działu Artykuły, w którym znajdziecie moje publikacje wzbogacone o screenshooty z wersji on-line Inverse #10.

A już niebawem kolejne niespodzianki!

Sprawdź również

Winyle na peronie. Rockowa uczta w Szczecinie

W ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej o nazwie Winyle Tour dnia 6 października 2018 r. wystąpiły …

Jaki jest wolności smak? Kombi – 1.09.2018 r. w Morzyczynie

W ramach kolejnej edycji cyklicznej imprezy o nazwie „Miedwiańskie Lato”, dnia 1 września 2018 r. …

Ikarusem na grilla dookoła Gryfina

Wybierając się na wycieczkę polickim Retro Busem możesz mieć pewność, że będzie to wyprawa pełna …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.