wtorek , 19 Wrzesień 2017

Siódma rocznica River’s Edge: nowa strona, logo i funkcjonalność!

Siedem lat temu River’s Edge zaistniało w internetowej przestrzeni. Początkowo był to projekt, mający na celu zachowanie od zapomnienia mojej dotychczasowej twórczości piśmienniczej, która to była w większości dostępna ograniczonej liczbie odbiorców. Z biegiem czasu River’s Edge stał się platformą wspierającą przede wszystkim niezależne zespoły muzyczne. I tak jest do dnia dzisiejszego.

Przed Wami najnowsza (czwarta) odsłona mojej autorskiej strony. Zmieniło się prawie wszystko: od systemu zarządzania treścią, poprzez logo i ogólną funkcjonalność serwisu. Przede wszystkim całkowicie inaczej wygląda układ strony głównej, gdzie wyeksponowane są najnowsze artykuły z kilku najpopularniejszych działów. Powróciłem także do systemu krótkich linków, jaki miał miejsce na początku działalności strony. Pod każdym artykułem istnieje możliwość pozostawienia komentarza. Niektóre z artykułów przesunąłem do nowych kategorii. W niedalekiej przyszłości przewiduję poszerzenie zawartości River’s Edge o artykuły naukowe. W dalszym ciągu jednak głównym tematem będzie muzyka, hobby i klimaty retro.

Ponieważ wszystko odbywa się w fazie testowej, to proszę mieć na uwadze fakt, że gdzieniegdzie mogą pojawić się jakieś błędy.

Dziękuję wszystkim czytelnikom za liczne odwiedzanie mojej strony. Cieszę się, że jesteście i zaglądacie tutaj często. Życzę Wam i sobie zarazem kolejnych 7 lat owocnej pracy. Zapraszam do zapoznania się z funkcjonalnością nowej wersji River’s Edge!

Sprawdź również

X’2016 – 28-30.10.2016 r. w Someren, Holandia [raport]

Przysłowiowa „trzynastka” wcale nie musi być pechowa. Przekonali się o tym uczestnicy X’2016 – największej …

Marek Biliński powrócił z przyszłości!

Sentymentalna podróż w czasie do magicznych lat 80. ubiegłego wieku za sprawą pierwszej edycji imprezy …

RetroKomp 2016 – 24-25 września 2016 r. w Gdańsku

RetroKomp ma już 5 lat! Cykliczna impreza dedykowana miłośnikom starych komputerów i gier doczekała się …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *