wtorek , 23 Styczeń 2018

Simon S. powraca z teledyskiem do „Kiss Kiss Bang Bang”!

Niespełna rok po wydaniu trzeciego singla promującego EP-kę „The SEX Attack” Simon S. postanowił przypomnieć o sobie wszystkim swoim fanom, nagrywając teledysk do utworu „Kiss Kiss Bang Bang”. Klip powstał dzięki zaangażowaniu Dawida Pawlickiego i Karola Kruczyka z FlyEyeFilm. Ich ekipa jest znana przede wszystkim z teledysku Tomasza Chady, notującego wielomilionowe wyświetlenia na YouTube.

Zdjęcia do nowego klipu powstały w gdańskim studio należącego do fotografa Łukasza Kilara. Dobór ekipy tworzącej materiał nie był przypadkowy. FlyEyeFilm to znana i szanowana ekipa producentów filmów i teledysków. Ich klip do utworu „Kiedy jak nie dziś” Tomasza Chady został nagrodzony przez wytwórnię Step Records. Jaki los spotka najnowszy teledysk Simona S.?

Kiss Kiss Bang Bang” prezentuje historię femme fatale – modliszki i zarazem upadłej kobiety. Obserwując materiał nie sposób nie odnieść wrażenia, że Simon S. ma ochotę zostać nowym symbolem seksu. Czy Waszym zdaniem ma na to szansę? Przekonajcie się sami, oglądając premierowy teledysk do trzeciego singla z zeszłorocznej EP-ki „The SEX Attack”!

Sprawdź również

Simon S. – The SEX Attack (2017) [recenzja]

Od modelingu i aktorstwa poprzez pisarstwo, aż po karierę muzyczną. Takimi umiejętnościami i osiągnięciami może …

Ostatnia podróż Chippy’ego. Recenzja albumu „The Last Voyage” [2017]

Wielu artystów przechodzi w trakcie swojej kariery metamorfozę, zmieniając styl tworzonej przez siebie muzyki, osobisty …

Zatańcz z francuską dziewczyną przy drugim singlu Simona S.!

Simon S. nie zwalnia tempa. Nieco ponad dwa miesiące po wydaniu debiutanckiego utworu udostępnił w …

Komentarz

  1. Szkoda że to krótkie jest bo fajne to

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *