wtorek , 23 Styczeń 2018

Seksownie i prowokacyjnie. Simon S. nakręcił teledysk do utworu „Funny Games”

Simon S. ponownie zaskakuje! Tym razem przemianą w wyglądzie zewnętrznym. W najnowszym teledysku do utworu „Funny Games (Call Me If You Need Me)”, pochodzącego z debiutanckiej EP-ki „The SEX Attack”, wokalista zaprezentował się w nowej „fryzurze”. Trzeci w dorobku artysty wideoklip zawiera jak zwykle odważne i chwilami ostre sceny kipiące pożądaniem i namiętnością.

Teledysk powstał dzięki współpracy z FlyEyeFilm. Sprawdzona ekipa filmowa stanęła ponownie na wysokości zadania i stworzyła ciekawą oprawę wizualną do piosenki opowiadającej o miłości „na telefon”. Simon S. postawił zatem na współpracę z ludźmi, których zna, szanuje, ceni i do których ma zaufanie. Ciekawostką jest fakt, iż wokalista wystąpił w wideoklipie z zasłoniętymi oczami.

Przed laty o miłości śpiewał do słuchawki telefonu Stevie Wonder. Dziś podobny obrazek prezentuje Simon S., choć w nieco innym kontekście. Artysta zapowiedział prace nad nowym materiałem muzycznym i miejmy nadzieję, iż będzie on równie udany, jak debiutancka EP-ka.

Paweł Ruczko
Szczecin, 29.12.2017 r.

Sprawdź również

Ostatnia podróż Chippy’ego. Recenzja albumu „The Last Voyage” [2017]

Wielu artystów przechodzi w trakcie swojej kariery metamorfozę, zmieniając styl tworzonej przez siebie muzyki, osobisty …

Simon S. powraca z teledyskiem do „Kiss Kiss Bang Bang”!

Niespełna rok po wydaniu trzeciego singla promującego EP-kę „The SEX Attack” Simon S. postanowił przypomnieć …

Zatańcz z francuską dziewczyną przy drugim singlu Simona S.!

Simon S. nie zwalnia tempa. Nieco ponad dwa miesiące po wydaniu debiutanckiego utworu udostępnił w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *