poniedziałek , 29 Maj 2017

River’s Edge po przeprowadzce

W dniu dzisiejszym zakończyła się żmudna, ciężka i monotonna praca polegająca na przenoszeniu zawartości River’s Edge na nowy system zarządzania treścią. W głównym menu znajdziecie całe archiwum newsów z lat 2008-2012 oraz wszystkie publikacje dostępne w języku angielskim.

W dziale Piśmiennictwo zlokalizowałem galerię opuszczonych budynków. Dokonałem jednocześnie aktualizacji wpisów dotyczących poszczególnych obiektów, dodając przy tym garść niepublikowanych wcześniej zdjęć. W przyszłości pojawią się tutaj opisy kolejnych, z reguły nieistniejących budynków.

Przenosiny zawartości River’s Edge (bez żadnego zautomatyzowanego procesu) trwały z drobnymi przerwami około 3 miesiące. Od momentu uruchomienia najnowszej odsłony strony (10 października) do dnia dzisiejszego najpoczytniejszą publikacją jest recenzja płyty Kwatery C2 – Tak wyszło (574 odsłon), na drugim miejscu uplasowała się relacja z koncertu zespołu Namy (support: Not Infected) z dnia 25.09.2013 r. (553 odsłon), a na najniższym stopniu podium nieoczekiwanie znalazła się najpoczytniejsza publikacja wszechczasów – wywiad z Waldemarem Czajkowskim, prawdopodobnie największym producentem kaset z oprogramowaniem na komputer C64 w Polsce (521 odsłon).

Dziękuję wszystkim stałym, sporadycznym i przypadkowym czytelnikom. Mam nadzieję, że nowa odsłona River’s Edge przypadła Wam do gustu. 🙂 Zapraszam do dalszej lektury!

Sprawdź również

Zakończenie Lata z Pączkami W Tłuszczu i Papa D. w Wałczu

27 sierpnia 2016 r. na Promenadzie Jeziora Raduń w Wałczu odbyła się impreza na zakończenie …

Wielgowskie Lato z Piosenką i Zbigniewem Wodeckim

Niezbyt często zdarza się sytuacja, w której po wyjściu z domu i przebyciu zaledwie kilkuset …

Alternatywnie i nastrojowo. Poznaj nowy singiel zespołu Radiovidmo

19 czerwca 2016 r. miała miejsce premiera nowego singla Radiovidmo o tytule „More„. Niespełna ośmiominutowy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *