piątek , 1 lipiec 2022

River’s Edge po przeprowadzce

W dniu dzisiejszym zakończyła się żmudna, ciężka i monotonna praca polegająca na przenoszeniu zawartości River’s Edge na nowy system zarządzania treścią. W głównym menu znajdziecie całe archiwum newsów z lat 2008-2012 oraz wszystkie publikacje dostępne w języku angielskim.

W dziale Piśmiennictwo zlokalizowałem galerię opuszczonych budynków. Dokonałem jednocześnie aktualizacji wpisów dotyczących poszczególnych obiektów, dodając przy tym garść niepublikowanych wcześniej zdjęć. W przyszłości pojawią się tutaj opisy kolejnych, z reguły nieistniejących budynków.

Przenosiny zawartości River’s Edge (bez żadnego zautomatyzowanego procesu) trwały z drobnymi przerwami około 3 miesiące. Od momentu uruchomienia najnowszej odsłony strony (10 października) do dnia dzisiejszego najpoczytniejszą publikacją jest recenzja płyty Kwatery C2 – Tak wyszło (574 odsłon), na drugim miejscu uplasowała się relacja z koncertu zespołu Namy (support: Not Infected) z dnia 25.09.2013 r. (553 odsłon), a na najniższym stopniu podium nieoczekiwanie znalazła się najpoczytniejsza publikacja wszechczasów – wywiad z Waldemarem Czajkowskim, prawdopodobnie największym producentem kaset z oprogramowaniem na komputer C64 w Polsce (521 odsłon).

Dziękuję wszystkim stałym, sporadycznym i przypadkowym czytelnikom. Mam nadzieję, że nowa odsłona River’s Edge przypadła Wam do gustu. 🙂 Zapraszam do dalszej lektury!

Sprawdź również

Winyle na peronie. Rockowa uczta w Szczecinie

W ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej o nazwie Winyle Tour dnia 6 października 2018 r. wystąpiły …

Jaki jest wolności smak? Kombi – 1.09.2018 r. w Morzyczynie

W ramach kolejnej edycji cyklicznej imprezy o nazwie „Miedwiańskie Lato”, dnia 1 września 2018 r. …

Ikarusem na grilla dookoła Gryfina

Wybierając się na wycieczkę polickim Retro Busem możesz mieć pewność, że będzie to wyprawa pełna …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.