wtorek , 19 Wrzesień 2017

Premiera strony!

No i stało się! Dzisiaj ruszyła oficjalnie moja strona internetowa o nazwie River’s Edge! Premiera witryny łączy się także z obszerną relacją z koncertu Ejtis Szoł, który odbył się 13 lutego w Bydgoszczy i na którym wystąpiły takie gwiazdy, jak Wanda I Banda, Limahl I Kajagoogoo, Samantha Fox, oraz Kim Wilde! Zapraszam więc już teraz do działu Reportaże, a dokładniej tutaj, by przeczytać reportaż z tego wydarzenia. W dziale Relacje z Koncertów znajdziecie także fotki ze wspomnianego przed chwilą Ejtis Szoł, a także występu zespołu Róże Europy w Gorzowie. Z kolei w dziale Kabaretony do wglądu są zamieszczone fotki z występu w Szczecinie Jacka Ziobro, Kabaretu Młodych Panów oraz Kabaretu Skeczów Męczących!

W dziale Meetingi jak na razie są tylko zdjęcia z naszego spotkania klasowego T5B, które mam nadzieję, że zmotywują pozostałą część osób do kolejnego meetingu w większym gronie. Zapraszam także do wglądu w galerię C64, będącego jedną z moich największych pasji.

Zapraszam także tutaj do obejrzenia teledysków zespołu Ziyo (już wkrótce premiera nowej płyty!), a wszystkich miłośników czarnego krążka zachęcam do zajrzenia tutaj.

Jeżeli interesuje Was publicystyka, polecam zajrzeć do działu o nazwie Piśmiennictwo, ponieważ znajdziecie tam moją całą dotychczasową twórczość, w tym także wiele niepublikowanych artykułów, które dopiero teraz ujrzały światło dzienne.

Strona będzie dalej systematycznie rozbudowywana, tak więc zapraszam do częstego zaglądania i życzę wszystkim miłej lektury!

Sprawdź również

X’2016 – 28-30.10.2016 r. w Someren, Holandia [raport]

Przysłowiowa „trzynastka” wcale nie musi być pechowa. Przekonali się o tym uczestnicy X’2016 – największej …

Marek Biliński powrócił z przyszłości!

Sentymentalna podróż w czasie do magicznych lat 80. ubiegłego wieku za sprawą pierwszej edycji imprezy …

RetroKomp 2016 – 24-25 września 2016 r. w Gdańsku

RetroKomp ma już 5 lat! Cykliczna impreza dedykowana miłośnikom starych komputerów i gier doczekała się …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *