piątek , 27 maj 2022

Pięć lat temu River’s Edge zaistniało w przestrzeni internetowej

Dokładnie pięć lat temu (zobacz archiwalnego newsa) oficjalnie River’s Edge pojawił się w globalnej sieci komputerowej. Początki nie należały do rzeczy łatwych, chociaż wzmożona praca nad uruchomieniem strony (trwająca od 23 listopada 2008 r.) była źródłem dużej satysfakcji. Ta wzrastała wraz z kolejnymi publikacjami, spośród których wiele z nich już teraz stanowi cenny dokument i unikatowe źródło informacji.

Pięć lat później zamiast świętować jakże ważną rocznicę w mojej karierze piśmienniczo-dokumentalnej, nieoczekiwanie żegnam Kasię – jedną z serdecznych koleżanek, m.in. współuczestniczkę festiwalu muzyki lat 80 w Bydgoszczy, z którego relacja była debiutanckim materiałem na niniejszej stronie. Nie spodziewałem się wówczas, że po tak krótkim czasie wykonane spontanicznie zdjęcia pozostaną jednymi z nielicznych pamiątek po naszej znajomości.

Pozostawiając osobisty smutek skrywany we wnętrzu mojej osoby, chciałbym jednocześnie podziękować wszystkim dotychczasowym czytelnikom, odwiedzającym stronę River’s Edge. Gdy zaczynałem ją tworzyć, miesięcznie zaglądało tutaj maksymalnie kilkaset osób. Dziś ta liczba przekracza nawet 11 tysięcy. Od pięciu lat piszę relacje z koncertów, recenzje płyt, sporadycznie opisując inne wydarzenia o charakterze lokalnym. Dziś River’s Edge to głównie źródło informacji o dobrej muzyce, będącej być może najważniejszą pasją w moim życiu.

Dziękuję, że jesteście!

Wasz red. Paweł.

Sprawdź również

Winyle na peronie. Rockowa uczta w Szczecinie

W ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej o nazwie Winyle Tour dnia 6 października 2018 r. wystąpiły …

Jaki jest wolności smak? Kombi – 1.09.2018 r. w Morzyczynie

W ramach kolejnej edycji cyklicznej imprezy o nazwie „Miedwiańskie Lato”, dnia 1 września 2018 r. …

Ikarusem na grilla dookoła Gryfina

Wybierając się na wycieczkę polickim Retro Busem możesz mieć pewność, że będzie to wyprawa pełna …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.