wtorek , 23 Styczeń 2018

Nowy album Ziomusia z Psar! Powrót z niebytu grillowego artysty

„Ziomuś z Psar wraca z niebytu, zagrać Tobie małe pitu pitu”. W 36. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce aktualny porządek na scenie muzycznej postanowił zburzyć Ziomuś z Psar, wydając po kilku latach przerwy nowy studyjny album. „Elektro wiocha” to 9 numerów utrzymanych w klimatach dark electro i synth pop. Materiał jest dostępny za darmo do pobrania bezpośrednio od Ziomusia.

Gdy debiutował w 2009 r. albumem „Sex, Barbecue & Dark Disco”, jego głównym celem było śpiewanie w sposób prześmiewczy o jednej ze współczesnych przywar przeciętnego Kowalskiego, jaką jest zamiłowanie do grillowania. W tym też celu wkrótce przybrał drugi pseudonim Grill Attack i przy jego wykorzystaniu serwował kolejne albumy usmażone na patelni. W 2017 roku postanowił powrócić jako Ziomuś z Psar i 31 maja wydał składankę pt. „Odgrzewane kotlety”. Dziś premierę ma jego nowy studyjny album o tytule „Elektro wiocha”.

Ziomuś po raz pierwszy w swojej karierze w swoich kompozycjach unika tematu grillowania, choć motywy konsumpcyjne pojawiają się między wierszami niektórych utworów („Jesteś świnią, jesteś tym co jesz”). Oprócz tego śpiewa m.in. o 500+, miłości, lataniu i zabójczym gazie.

Płytę za darmo można otrzymać, wysyłając e-maila na adres ziomuszpsar[maupka]gmail.com. W ten sam sposób można również zamówić fizyczną wersję albumu w cenie 12 zł + przesyłka. Spraw sobie lub bliskim prezent i kup „Elektro wiochę” – najlepszą płytę 2017 roku – pod choinkę. 😉

Ziomuś z Psar – Elektro Wiocha (tracklista):

1. Z niebytu
2. Zuo
3. Świnia
4. 500+
5. Kapusta
6. Lotem bliżej
7. A jeśli
8. Cyklon
9. Tamten świat

Paweł Ruczko
Szczecin, 13.12.2017 r.

 

Sprawdź również

Simon S. – The SEX Attack (2017) [recenzja]

Od modelingu i aktorstwa poprzez pisarstwo, aż po karierę muzyczną. Takimi umiejętnościami i osiągnięciami może …

Ostatnia podróż Chippy’ego. Recenzja albumu „The Last Voyage” [2017]

Wielu artystów przechodzi w trakcie swojej kariery metamorfozę, zmieniając styl tworzonej przez siebie muzyki, osobisty …

Simon S. powraca z teledyskiem do „Kiss Kiss Bang Bang”!

Niespełna rok po wydaniu trzeciego singla promującego EP-kę „The SEX Attack” Simon S. postanowił przypomnieć …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *