poniedziałek , 20 Listopad 2017

Nowa szata graficzna projektu River’s Edge!

Obiecane od pewnego czasu zmiany na niniejszej stronie w końcu zostały spełnione. Ich zapowiedzią było pojawienie się nowego loga-watemarku na zdjęciach z ostatnich relacji.

Od dziś projekt River’s Edge posiada oficjalnie nową szatę graficzną oraz logo, które widoczne jest w lewym górnym rogu! Za całość odpowiadają dwie osoby. Pierwszą z nich jest człowiek o pseudonimie Odyn. Wykonał on nową szatę graficzną i zaprojektował logo. Całość utrzymana jest oczywiście w klimatach 8-bitowych, co nawiązuje do jednej z moich wieloletnich pasji. 🙂

Zaimplementowaniem nowej szaty graficznej do systemu Dokuwiki zajął się Rafał Szyja, który dodatkowo zaprogramował rozsuwane menu. Zastąpi ono dotychczasowe, jednakże boczne menu nadal będzie funkcjonalne i zawierać nowe detale. Chciałbym w tym miejscu podziękować obu osobom za wykonanie kawałka dobrej roboty!

Jako, że nowa szata graficzna jest wciąż w trakcie testów, niewykluczone, że coś może jeszcze nie funkcjonować prawidłowo. Jednakże całość była weryfikowana na kilku najpopularniejszych przeglądarkach i wszystko chodziło bez zarzutu. 🙂 Do poprawienia pozostanie jednak szereg podstron, które m.in. zawierają stare logo.

Przypominam, że ze względów technicznych polecam oglądanie strony w minimalnej rozdzielczości poziomej 1280 pikseli.

Zapraszam więc do zaznajomienia się z nową szatą graficzną! A już niebawem… kolejne publikacje!

Sprawdź również

Szkoła Podstawowa nr 13 w Szczecinie ma już 70 lat!

Szesnaście miesięcy po zakończeniu w Europie II wojny światowej na dobre zagościła na tzw. Ziemiach …

Willa Grüneberga przesunięta niezgodnie z prawem

Kolejne zwycięstwa w walce o ochronę dziedzictwa kulturowego odnotowali w tym roku społecznicy skupieni wokół …

Dni Głogowa 2017: Sandra [relacja]

Wiele mniejszych miast może poszczycić się organizacją wyjątkowych, często kilkudniowych imprez pełnych atrakcji i niezapomnianych …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *