środa , 6 lipiec 2022

Kim Wilde we Flensburgu – relacja, zdjęcia i filmiki!

Zobaczyć ukochaną artystkę na żywo, to wielkie przeżycie. Ale dokonać takiej sztuki aż trzy razy w ciągu roku, to dopiero musi być niesamowite przedsięwzięcie!

Tym razem przemierzając setki kilometrów do niemieckiego miasteczka Flensburg, miałem ponownie możliwość, obejrzenia Kim Wilde na żywo! Swoje bogate wrażenia i spostrzeżenia zanotowałem w obszernej relacji, do której lektury serdecznie zapraszam!

Uważne osoby dostrzegły także małą zmianę na bocznym panelu, przeznaczonym na odnośniki do poszczególnych działów. Dodałem tam dział o nazwie Najnowsze, gdzie prezentowane będą linki do najnowszych wydarzeń, opisywanych na mojej stronie. Ma to ułatwić przede wszystkim poruszanie się po witrynie stałym czytelnikom, którzy pilnie śledzą kolejne jej aktualizacje.

Podjąłem także decyzję o rezygnacji ze skrótowych wersji relacji, pozbawionych treści, które do tej pory były umieszczone w dziale Galeria. Od dziś znajdziecie tam pełne wersje publikacji, naturalnie wzbogacone o zdjęcia i filmiki mojego autorstwa.

Od dziś także na bocznym panelu funkcjonuje tzw. Geostat, który będzie wskazywał statystyki wejść na stronę, działając na podobnej zasadzie, jak znany już w sieci Counterflag (licznik flag).

A już wkrótce na stronie pojawi się obszerna relacja z Riverwash 2009!

Sprawdź również

Winyle na peronie. Rockowa uczta w Szczecinie

W ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej o nazwie Winyle Tour dnia 6 października 2018 r. wystąpiły …

Jaki jest wolności smak? Kombi – 1.09.2018 r. w Morzyczynie

W ramach kolejnej edycji cyklicznej imprezy o nazwie „Miedwiańskie Lato”, dnia 1 września 2018 r. …

Ikarusem na grilla dookoła Gryfina

Wybierając się na wycieczkę polickim Retro Busem możesz mieć pewność, że będzie to wyprawa pełna …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.