piątek , 1 lipiec 2022

holdStill – 8.02.2012 r. w Szczecinie [relacja]

Dnia 8 stycznia 2012 r. odbył się w Szczecinie jubileuszowy koncert zespołu holdStill. Dokładnie 3 lata temu Free Blues Club stał się miejscem, w którym, muzyczny projekt Deko po raz pierwszy miał okazję zaprezentować się szerszej publiczności. Dziś, świętując swoje trzecie urodziny, holdStill zagrał dla wszystkich swoich fanów w podziękowaniu za dotychczasowe wsparcie i obecność na koncertach.

Repertuar muzyczny wydarzenia zdominowały utwory z ostatniego albumu o tytule „holdStill”, jak i najnowszej EP-ki, której fizyczną kopię można było otrzymać za darmo tego wieczoru we Free Blues Clubie z rąk samego Deko. Obok lidera na scenie przez większość czasu królowała także Angel, w sposób mocny i pewny wykonując swoje partie wokalne. Niezwykłą charyzmą wyróżniał się jednak ten, który założył przed trzema latami holdStill. Atomowy głos pełen emocji to trwały element poszczególnych produkcji muzycznych autorstwa Deko.

Sporadycznie lider zespołu pozostawał sam na scenie, wykonując kilka solowych numerów z czasów, kiedy holdStill był projektem jednoosobowym. Na uwagę zasłużyła nowa, nieco bardziej klubowa aranżacja utworu „Namiętność” oraz wyjątkowe wykonanie „Reanimacji”. Na bis holdStill zagrał jedną ze swoich najnowszych kompozycji pt. „Lęk”.

River’s Edge życzy jubilatowi kolejnych pomyślnych lat i sukcesów na scenie muzycznej!

V-12/Tropyx
Szczecin, 19.02.2012 r.

Sprawdź również

HoldStill prezentuje nowy singiel i zachęca do zakupu albumu w przedsprzedaży

„Cztery strony świadomości” – tak nazywa się czwarta w dorobku płyta szczecińskiej formacji HoldStill. Już …

„Śpiączka dla ukochanej” – muzyczna zapowiedź nowego albumu HoldStill!

Szczeciński zespół HoldStill udostępnił pierwszy singiel z nadchodzącej płyty „Cztery strony świadomości„, której premiera przewidywana …

Pierwszy koncert Holdstill w nowym składzie – 28.11.2013 r. w Szczecinie [relacja]

Pierwszy koncert w nowym składzie szczecińskiej formacji Holdstill odbył się 28 listopada 2013 r. w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.